Ochraná folie PPF

Nabízíme kvalitní PPF folie pro ochranu aut. PPF folie chrání laky před poškrábáním a jiným poškozením. Profesionálně instalujeme folie na kapoty, blatníky a další části vozidel. Naše PPF folie jsou odolné, snadno udržovatelné a prodlužují životnost laku. Kontaktujte nás pro více informací a cenovou nabídku.

Výhody ochranné fólie PPF

 • Vysoká odolnost
  PPF folie zajišťuje vysokou odolnost proti poškrabání a skvěle ochrání lak před vnějšími vlivy prostředí po dobu i několika let. Také dobře ochrání různé části vozu proti drobným kamínkům apod.
 • Ochranna
  Skvělá odolná ochrana proti hmyzu, chemikáliím, graffiti nebo vandalismu. Nainstalovaná fólie také zabraňuje vzniku koroze na ochráněných místech.
 • Trvanlivost
  Má vysokou tvárnost a až 10ti letou záruku, zajišťující dokonalý vzhled laku vašeho vozu.
 • Samoopravitelná
  Drobné škrábance se na slunci teplem sama zacelý, nejnovější generace ochraných fólií PPF mají samozacelující účinek.
 • Dokonalá neviditelnost
  Ochranná fólie je po profesionální instalaci téměř neviditelná a zajistí dokonalý lesk laku
Cena služby od... 25 000 Kč 30 000 Kč 35 000 Kč Zaslat poptávku
Veškeré ceny se odvíjejí od velikosti Vašho vozu. Cena Vám bude upřesněna po zaslání poptávky.

 

F0DFDC66-4674-47D7-9757-4922F43BEA76.jpeg

Gyeon Paint Protection Film (PPF) Protect+

Gyeon Paint Protection Film (PPF) Protect+ je zodolněná ochranná samohojivá fólie laku s maximálním leskem. Gyeon PPF protect+ je extrémně odolný film na ochranu laku navržený tak, aby poskytoval vynikající ochranu proti vlivům prostředí a mechanickému namáhání po celý svůj životní cyklus. Fólie byla navržena a vyladěna speciálně pro trhy se silnými kyselými dešti a atmosférickou kontaminací. Protect+ se vyznačuje skvělými samočisticími a samohojivými vlastnostmi spojenými s vynikající hydrofobností.

Gyeon PPF Protect+ je pokročilá fólie na ochranu laku, která nabízí maximální ochranu proti mechanickému poškození spolu s vynikající vodoodpudivostí, samoopravnými vlastnostmi a leskem.

Protect+ je vysoce kvalitní alifatická TPU fólie na bázi polykaprolaktonu. Extrémně odolná vůči žloutnutí a UV záření. Vynikající odolnost vůči chemikáliím spojená s velkou kluzností a trvanlivou hydrofobností. Fólie je určena k aplikaci na všechny typy vozidel.

D52F89BB-355D-4644-BB83-CDD2E76A28AE.jpeg

Gyeon Paint Protection Film (PPF) Matte

Gyeon Paint Protection Film (PPF) Matte je ochranná samohojivá fólie matného laku s umocněním matného efektu. PPF Matte nastavuje standard v oblasti zvýraznění matného povrchu a jeho hloubky, vypadá bohatě a sytě. Její vrchní vrstva je vysoce hydrofobní a hladká, zlepšuje odolnost proti znečištění a vodnímu spotu. Chraňte lak před poškrábáním a úlomky kamínků. Matte díky zvýšené pružnosti nabízí extrémní míru odolnosti vůči kamínkům, samoléčícími schopnostmi s vysokou odolností proti UV záření a žloutnutí. 

PPF Matte fólie je vysoce kvalitní alifatický tpu film na bázi polykaprolaktonu. Extrémně odolná proti žloutnutí a zvýraznění barvy v kombinaci s velkou kluzností a trvanlivou hydrofobností. Fólie je navržena tak, aby mohla být aplikována na všechny typy vozidel s matným lakem.

Gyeon PPF Matte je pokročilá fólie na ochranu laku, která nabízí maximální ochranu proti mechanickému poškození spolu s vynikající vodoodpudivostí a samoopravnými vlastnostmi.

Stanovení nového standardu v průmyslu PPF - ochranná fólie s extrémní čistotou a hloubkou. PPF Matte je štít proti mechanickému poškození bez jakéhokoli vizuálního kompromisu.

A3C45D10-6DDC-4CB1-971C-8C80981282EF.jpeg

Gyeon Paint Protection Film (PPF) Black

Gyeon Paint Protection Film (PPF) Black je černá lesklá ochranná samohojivá fólie. PPF Black nastavuje standard v oblasti černého lesklého povrchu a jeho hloubky, vypadá bohatě a sytě. Její vrchní vrstva je vysoce hydrofobní a hladká, zlepšuje odolnost proti znečištění a vodnímu spotu. Chraňte lak před poškrábáním a úlomky kamínků. Black díky zvýšené pružnosti nabízí extrémní míru odolnosti vůči kamínkům, samoléčícími schopnostmi s vysokou odolností proti UV záření a žloutnutí. Jedinečná adhezivní vrstva citlivá na tlak umožňuje snadné přemístění, dobrou přilnavost a snadnou instalaci.

PPF Black fólie je vysoce kvalitní alifatický tpu film na bázi polykaprolaktonu. Extrémně odolná proti žloutnutí a zvýraznění barvy v kombinaci s velkou kluzností a trvanlivou hydrofobností. Fólie je navržena tak, aby mohla být aplikována na všechny typy vozidel.

Gyeon PPF Black je pokročilá fólie na ochranu laku, která nabízí maximální ochranu proti mechanickému poškození spolu s vynikající vodoodpudivostí a samoopravnými vlastnostmi.

Stanovení nového standardu v průmyslu PPF - ochranná fólie s extrémní čistotou a hloubkou. PPF Black je štít proti mechanickému poškození bez jakéhokoli vizuálního kompromisu.