Keramická ochrana

Keramická ochrana Gyeon

Keramická ochrana laku je nejodolnější typ ochrany, kterou momentálně máme v nabídce. Keramický nano povlak chrání lak auta po dobu až 5 let před povětrnostními vlivy, chemikáliemi, UV zářením i drobnými škrábanci a velmi usnadňuje následnou údržbu auta. Lak po aplikaci keramiky extrémně odpuzuje vodu i nečistoty, disponuje vysokým leskem a schopností tzv. kapičkování. V nabídce máme keramické povlaky vhodné nejen na lak, ale i na plasty nebo alu kola.

Proč zvolit keramickou ochranu laku?

Keramika na auto má mnoho předností, ale tou nejzajímavější je především doba ochrany. Ta je u námi nabízených keramických povlaků od jednoleté ochrany až po pětiletou keramickým certifikovaným povlakem . Ve srovnání s přírodními vosky, které chrání lak auta okolo tří měsíců, je to velký skok. Syntetické vosky mají výdrž v ideálních podmínkách až jeden rok, pořád je to ale nesrovnatelně méně. Tím samozřejmě výčet výhod nekončí. Keramika je odolná vůči chemikáliím i vysokým teplotám, chrání lak i před drobnými škrábanci, ale především dodá špičkový lesk a extrémně odpuzuje vodu i špínu. Následná údržba vozidla je velmi jednoduchá, vozidlo stačí umýt šamponem, mnohdy postačí opláchnout pouze vodou.

Cena služby od... 10 000 Kč 12 000 Kč 15 000 Kč Zaslat poptávku
Veškeré ceny se odvíjejí od velikosti Vašho vozu. Cena Vám bude upřesněna po zaslání poptávky.

 

Q2_Evo_lightbox_infinite-base-1-840.jpg

Gyeon Q2 INFINITE BASE Type 1

První nátěr na světě na bázi fluoridem modifikovaných polysilazanů. Zaručuje mimořádnou odolnost, hydrofobnost a samočištění.
Q² Infinite Base Type 1 poprvé používá fluorinem modifikovaný polysilazan v automobilovém průmyslu. Proč je to tak důležité? Modifikace polysilazanů v prekurzorových fázích přináší obrovské výhody na všech úrovních. Trvanlivost, chemická odolnost nebo snadné použití. Úžasně snadná aplikace a setření, přesto extrémně chemicky odolná. Hladká a hladká, přesto velmi odolná. Lesk a extrémní hydrofobnost jsou jen přidanou hodnotou.
Odolnost keramické ochrany + TOP COAT : 60 měsíců (100 000 km)
Q2_Evo_lightbox_infinite-base-2-840.jpg

Gyeon Q2 INFINITE BASE Type 2

Gyeon Q2 INFINITE BASE Type 2 je silný a velmi lesklý povlak SiO2. Klasický, silný, jednovrstvý SiO2 povlak.
 
Q² Infinite Base Type 2 představuje čistou keramickou ochranu. Vytváří velmi silnou vrstvu, proto vyžaduje pouze jedinou aplikaci, aby byla plně funkční a odolná.
Odolnost keramické ochrany + TOP COAT : 60 měsíců (100 000 km)
Q2_Evo_lightbox_infinite-topcoat-840.jpg

Gyeon Q2 INFINITE TOP COAT Type 1

Gyeon Q2 INFINITE TOP COAT Type 1 zvyšuje lesk a zlepšuje odolnost, Q² Infinite TopCoat Type 1 je dokonalým nástrojem pro zvýšení výkonu a trvanlivosti hydrofobního efektu obou základních nátěrů Gyeon Infinite.
VYLEPŠENÝ VÝKON
Hlavním cílem Q² Infinite Top Coat Type 1 je zlepšit vzhled a trvanlivost hydrofobního efektu a také samočisticí schopnosti základních nátěrů. Doporučuje se používat vrchní nátěr v drsném klimatu, těžkých zimních podmínkách nebo na silně namáhaných vozidlech, které ročně urazí vysoký kilometrový nájezd s omezenou údržbou.

Hlavní znaky Gyeon Q2 INFINITE TOP COAT Type 1

1. Zvyšuje chemickou odolnost
2. Prodlužuje hydrofobní vlastnosti i s minimální starostí s vymýváním
3. Prohlubuje lesk a prodlužuje samočistící schopnosti
4. Odolnost vůči spotům
GYEON-TopCoat2-EVO-lightbox-set-1750.jpg

Gyeon Q2 INFINITE TOP COAT Type 2

Gyeon Q² INFINITE TopCoat Type 2 je dokonalým nástrojem pro zvýšení kluzkosti povrchu obou certifikovaných nátěrů Infinite Base Type 1 a 2.

Bezkonkurenční hladkost a hydrofobní vlastnosti

Hlavním cílem Q² Infinite TopCoat typu 2 ve srovnání s typem 1 je zvýšit kluzkost povrchu a trvanlivost hydrofobního efektu na jakémkoli Base nátěru. Tento vrchní nátěr se doporučuje použít na vozidla v mírném klimatu nebo na vozidla po řádné údržbě.
Q2_Evo_trianglebox_mohs-840.jpg

Gyeon Q2 Mohs EVO

Gyeon Q2 Mohs EVO 30 ml je legendární ochranný keramický povlak nyní v nejvyspělější fluorinem modifikované polysylazinové formuli.
 

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE Q2 Mohs EVO 

Q² Mohs EVO poprvé používá fluorinem modifikovaný polysilazan v automobilovém průmyslu. Proč je to tak důležité? Modifikace polysilazanů v prekurzorových fázích přináší obrovské výhody na všech úrovních. Trvanlivost, chemická odolnost nebo snadné použití. Úžasně snadná aplikace a setření, přesto extrémně chemicky odolná. Hladká a hladká, přesto velmi odolná. Lesk a extrémní hydrofobnost jsou jen přidanou hodnotou.

Odolnost keramické ochrany v jedné vrstvě: 36 měsíců (40 000 km)

Q2CanCoatPro_EVO_Box_2021-3000-e1637157659416.jpg

Gyeon Q2 CanCoat PRO EVO

Gyeon Q2 CanCoat PRO EVO je samostatný produkt pro speciální aplikace

Ne každý nátěrový projekt vyžaduje NEKONEČNOU ZÁRUKU. Q² CanCoat Pro EVO je perfektní základní produkt s nádechem exkluzivity Certified Detailer. Ať už se jedná o motorku, jízdní kolo nebo obytný vůz, Q² CanCoat Pro EVO je se svou přímou aplikací tím správným produktem.

Odolnost: více jak 12 měsíců