Ochranná fólie PPF


Gyeon Paint Protection Film (PPF) Protect+

Gyeon Paint Protection Film (PPF) Protect+ je zodolněná ochranná samohojivá fólie laku s maximálním leskem. Gyeon PPF protect+ je extrémně odolný film na ochranu laku navržený tak, aby poskytoval vynikající ochranu proti vlivům prostředí a mechanickému namáhání po celý svůj životní cyklus. Fólie byla navržena a vyladěna speciálně pro trhy se silnými kyselými dešti a atmosférickou kontaminací. Protect+ se vyznačuje skvělými samočisticími a samohojivými vlastnostmi spojenými s vynikající hydrofobností.

Gyeon PPF Protect+ je pokročilá fólie na ochranu laku, která nabízí maximální ochranu proti mechanickému poškození spolu s vynikající vodoodpudivostí, samoopravnými vlastnostmi a leskem.

Protect+ je vysoce kvalitní alifatická TPU fólie na bázi polykaprolaktonu. Extrémně odolná vůči žloutnutí a UV záření. Vynikající odolnost vůči chemikáliím spojená s velkou kluzností a trvanlivou hydrofobností. Fólie je určena k aplikaci na všechny typy vozidel.Gyeon Paint Protection Film (PPF) Matte

Gyeon Paint Protection Film (PPF) Matte je ochranná samohojivá fólie matného laku s umocněním matného efektu. PPF Matte nastavuje standard v oblasti zvýraznění matného povrchu a jeho hloubky, vypadá bohatě a sytě. Její vrchní vrstva je vysoce hydrofobní a hladká, zlepšuje odolnost proti znečištění a vodnímu spotu. Chraňte lak před poškrábáním a úlomky kamínků. Matte díky zvýšené pružnosti nabízí extrémní míru odolnosti vůči kamínkům, samoléčícími schopnostmi s vysokou odolností proti UV záření a žloutnutí. 

PPF Matte fólie je vysoce kvalitní alifatický tpu film na bázi polykaprolaktonu. Extrémně odolná proti žloutnutí a zvýraznění barvy v kombinaci s velkou kluzností a trvanlivou hydrofobností. Fólie je navržena tak, aby mohla být aplikována na všechny typy vozidel s matným lakem.

Gyeon PPF Matte je pokročilá fólie na ochranu laku, která nabízí maximální ochranu proti mechanickému poškození spolu s vynikající vodoodpudivostí a samoopravnými vlastnostmi.

Stanovení nového standardu v průmyslu PPF - ochranná fólie s extrémní čistotou a hloubkou. PPF Matte je štít proti mechanickému poškození bez jakéhokoli vizuálního kompromisu. Gyeon Paint Protection Film (PPF) Black

Gyeon Paint Protection Film (PPF) Black je černá lesklá ochranná samohojivá fólie. PPF Black nastavuje standard v oblasti černého lesklého povrchu a jeho hloubky, vypadá bohatě a sytě. Její vrchní vrstva je vysoce hydrofobní a hladká, zlepšuje odolnost proti znečištění a vodnímu spotu. Chraňte lak před poškrábáním a úlomky kamínků. Black díky zvýšené pružnosti nabízí extrémní míru odolnosti vůči kamínkům, samoléčícími schopnostmi s vysokou odolností proti UV záření a žloutnutí. Jedinečná adhezivní vrstva citlivá na tlak umožňuje snadné přemístění, dobrou přilnavost a snadnou instalaci.

PPF Black fólie je vysoce kvalitní alifatický tpu film na bázi polykaprolaktonu. Extrémně odolná proti žloutnutí a zvýraznění barvy v kombinaci s velkou kluzností a trvanlivou hydrofobností. Fólie je navržena tak, aby mohla být aplikována na všechny typy vozidel.

Gyeon PPF Black je pokročilá fólie na ochranu laku, která nabízí maximální ochranu proti mechanickému poškození spolu s vynikající vodoodpudivostí a samoopravnými vlastnostmi.

Stanovení nového standardu v průmyslu PPF - ochranná fólie s extrémní čistotou a hloubkou. PPF Black je štít proti mechanickému poškození bez jakéhokoli vizuálního kompromisu.Vyhledávání

Kontakt

Bilwax Detailing- Renovace autolaků - čištění interiérů Borská 2832/63b
Plzeň
30100

775 204 520
776 227 077