Keramická ochrana

CO JE TO NANO CERAMIC PROTECT?
Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu jak exteriéru tak i interiéru automobilu. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie. Náš keramický nanopovlak  s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac – MRA .CO JE TO NANO CERAMIC PROTECT?
Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu jak exteriéru tak i interiéru automobilu. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie. Náš keramický nanopovlak  s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac – MRA .@

 

CO JE TO NANO CERAMIC PROTECT?

Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu jak exteriéru tak i interiéru automobilu. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie. Náš keramický nanopovlak  s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac – MRA.

 
 

NANO CERAMIC PROTECT 9H GOLD 70% SiO2 

Nano Ceramic Protect Hard 9H GOLD je nepochybně bestseller ze všech našich Nano Ceramic Protect produktů. Obsahuje až 70% SiO2 díky kterému na laku krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu, obsahuje i další materiály, které zabezpečují hydrofobnost a extrémní lesk. Je certifikován mezinárodní zárukou nezávislé certifikace tvrdosti 9H ilac – MRA, což dokazuje vysokou pevnost, pružnost a odolnost povlaků. Aplikace tohoto produktu se provádí ruční nebo stříkací metodou a je dostupná pouze u vyškolených certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určen pro dlouhodobou keramickou ochranu laků a disků – jeho funkčnost a trvácnost je zaručena na základě písemného potvrzení “ servisní knížka „, která je po aplikaci odevzdaná majiteli auta. Ochrana povrchu je deklarována na 3 až 5 roků  v závilosti od počtu vrstev – čím více vrstev tím vyčší odolnost. Maximální doporučený počet vrstev jsou 4 vrstvy. 

 

 

 

NANO CERAMIC PROTECT 9H RED 90% SiO2


Díky obsahu SiO2 až 90% je Nano Ceramic Protect 9H RED nejtvrdší a nejodolnější keramická ochrana laků a disků z naší nabídky a na trhu vůbec. Neobashuje žádné další materiály, které by zabezpečovali lesk a hydrofóbnost a proto je nutné ho kombinovat s produktem Nano Ceramic Protect 9H GOLD. Nano Ceramic Protect 9H RED se aplikuje ruční nebo špičkovou stříkací metodou SATA a slouží jako extrémně odolný podklad pod 9H GOLD. Obecně platí, čím více vrstev tím vyčší odolnost, může sa ho aplikovat až 10 vrstev. Funkčnost a trvácnost povlaku je zaručena na základě písemného potvrzení “ servisní knížka „ která je po aplikaci odevzdána majiteli auta.

 

Díky tomuto produktu je povlak mnohem odolnější vůči mechanickému poškození a znatelnější je i samohojící účinek – tzv.sluníčka, fleky po ptačím trusu, fleky po mouchách jdou v mnoha případech odstranit horkovzdušnou pistolí nebo horkou vodou z konvice a někdy postačí i ostré sluníčko v létě.

 
 
 

 

KERAMICKOU OCHRANU APLIKUJEME VŽDY PO STROJNÍ KOREKCI LAKU.

*Ceny jsou uvedené s DPH.

 
 
 
 

NANO CERAMIC SOFT

4000Kč - 7000Kč

 

Výdrž ochrany : 9-12 měsíců ( záleží na následné údržbě a klimatických podmínkách).

Nádherný lesk , výborný odvod vody , vysoké samo čistící schopnosti .

Vysoká odolnost vůči silnější chemii.

Tento program je určen pro zákazníky kteří nechtějí investovat větší finance do keramické ochrany ale chtějí postoupit na vyšší stupeň ochrany a lesku než je u aplikace tuhého vosku.

 

 

NANO CERAMIC 9H + NANO CERAMIC SOFT

11000Kč - 15000Kč
 

Výdrž ochrany : až 3 roky ( záleží na následné údržbě a klimatických podmínkách).

Vytváří velmi hluboký a intenzivní lesk , který přesahuje běžné vnímání pojmu lesklý.

Extrémní  odvod vody , vysoké samo čistící schopnosti .

Vytvoří tvrdou vrstvu na laku, která jde odstranit pouze odbroušením nebo odleštěním.

Vysoká odolnost vůči silnější chemii a hlavně oproti UV záření, tudíž lak nestárne

 
 
 

 

NANO CERAMIC 9H DVĚ VRSTVY + NANO CERAMIC SOFT

16000Kč - 21000Kč

 

Přidáním druhé vrstvy NCP 9H se dostaneme na samotný vrchol nano ochrany vašeho vozu a všechny vlastnosti o proti předchozímu programu se rapidně zvýší, to především hloubka lesku a ochranná složka laku.

Výdrž ochrany : až  5 let ( záleží na následné údržbě a klimatických podmínkách).

Vytváří velmi hluboký a intenzivní lesk , který přesahuje běžné vnímání pojmu lesklý.

Extrémní  odvod vody , vysoké samo čistící schopnosti .

Vytvoří tvrdou vrstvu na laku, která jde odstranit pouze odbroušením nebo odleštěním.

Vysoká odolnost vůči silnější chemii a hlavně oproti UV záření tudíž lak "nestárne".

 

*Ceny jsou uvedené s DPH.

 
 
 

NANO KERAMICKÁ OCHRANA SKEL

500Kč - 1500kč
 

Existuje mnoho hydrofobních povlaků na trhu, jejichž výkon je možná dostatečný, ale životnost velice krátká. Náš produkt kombinuje dvě nejžádanější vlastnosti pro tento typ výrobku. Výdrž na nejintenzivněji využívané části čelního skla je až 12 měsíců a zároveň poskytuje nezmenšený odvod vody po celou dobu životnosti. Na bočních oknech může být životnost povlaku až 36 měsíců ( záleží na následné údržbě a klimatických podmínkách).

 
  • Plní roli tekutých stěračů a snižuje šanci na poškození oken od odletujících kamínků. Extrémně usnadňuje čištění skel od mušek a jiných nečistot a tím zvyšuje bezpečnost a komfort jízdy.

  • Aplikace čelního skla - 500Kč

  • Aplikace všech skel - 1500Kč 

 
 
 

NANO KERAMICKÁ OCHRANA KŮŽE

OD 1000Kč
 
  • Efektivní a stabilní Nano keramická ochrana koženého čalounění. 

  • Ošetřený povrch je až 12 měsíců odolný vůči tvorbě skvrn, zabarvení a tvorbě prasklin. 

 

*Před aplikací je nutné vždy provést čištění kůže.

 
 

NANO KERAMICKÁ OCHRANA PLASTŮ

OD 1000Kč
 
  • Nano keramická ochrana plastů a pneumatik s výdrží 3 až 6 měsíců.

  • Účinně chrání vnější i vnitřní plasty a pneumatiky před mechanickým poškozením nebo "vyblednutím" od UV záření.

 

*Před aplikací je nutné vždy provést hloubkové čištění plastů.

 
 
 
 

NANO KERAMICKÁ OCHRANA ČALOUNĚNÍ A STŘECH KABRIOLETŮ

OD 1000Kč

 

  • Nano keramický ochranný povlak čalounění, alcantary a čalouněných střech kabrioletů poskytuje vynikající dlouhodobou ochranu s trvanlivostí až 12 měsíců. 

 

*Před aplikací je nutné vždy provést čištění textilu.

 

Vyhledávání

Kontakt

Bilwax Detailing- Renovace autolaků - čištění interiérů Borská 2832/63b
Plzeň
30100

775 204 520
776 227 077