Keramická ochrana
Gyeon Q2 INFINITE BASE Type 1

První nátěr na světě na bázi fluoridem modifikovaných polysilazanů. Zaručuje mimořádnou odolnost, hydrofobnost a samočištění v jediné vrstvě!

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE Gyeon Q2 INFINITE BASE Type 1

Q² Infinite Base Type 1 poprvé používá fluorinem modifikovaný polysilazan v automobilovém průmyslu. Proč je to tak důležité? Modifikace polysilazanů v prekurzorových fázích přináší obrovské výhody na všech úrovních. Trvanlivost, chemická odolnost nebo snadné použití. Lesk a extrémní hydrofobnost jsou jen přidanou hodnoto.

1. Maximální chemická odolnost
2. Maximální hydrofobní vlastnosti i s minimální starostí s vymýváním
3. Vysoký lesk a samočistící schopnosti
4. Maximální hladkost povrchu
Gyeon Q2 INFINITE BASE Type 2 + Gyeon Q2 INFINITE TOP COAT 

Gyeon Q2 INFINITE BASE Type 2 je silný a velmi lesklý povlak SiO2. Klasický, silný, jednovrstvý SiO2 povlak.


UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE Gyeon Q2 INFINITE BASE Type 2

Q² Infinite Baase Type 2 představuje čistou keramickou ochranu. Vytváří velmi silnou vrstvu, proto vyžaduje pouze jedinou aplikaci, aby byla plně funkční a odolná.


Gyeon Q2 INFINITE TOP COAT Type

Gyeon Q2 INFINITE TOP COAT Type 1 zvyšuje lesk a zlepšuje odolnost, Q² Infinite TopCoat Type 1 je dokonalým nástrojem pro zvýšení výkonu a trvanlivosti hydrofobního efektu obou základních nátěrů Gyeon Infinite.

VYLEPŠENÝ VÝKON

Hlavním cílem Q² Infinite Top Coat Type 1 je zlepšit vzhled a trvanlivost hydrofobního efektu a také samočisticí schopnosti základních nátěrů. Doporučuje se používat vrchní nátěr v drsném klimatu, těžkých zimních podmínkách nebo na silně namáhaných vozidlech, které ročně urazí vysoký kilometrový nájezd s omezenou údržbou.


CO JE TO NANO CERAMIC PROTECT?
Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou  době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac – MRA .CO JE TO NANO CERAMIC PROTECT?
Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu časné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje 
KERAMICKOU OCHRANU APLIKUJEME VŽDY PO STROJNÍ KOREKCI LAKU.

OSOBNÍ KONZULTACE NUTNÁ.

 

           WEB STRÁNKY V REKONSTRUKCI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

 
 
 
 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Bilwax Detailing- Renovace autolaků - čištění interiérů Borská 2832/63b
Plzeň
30100

775 204 520
776 227 077